خودم کردم که لعنت بر خودم باد!

دیشب تو رو توی یک کلاب دیدم و در حالی که هر دوتامون اینقدر مست و لایعقل بودیم که اهمیت ندیم چه مطالبی بینمون رد و بدل می شه فهمیدم که دوست دختر داری یا حداقل یک خانمی رو در نظر داری!  خیلی سخته آدم این همه مدت به یک نفر علاقه مند باشه و نتونه اونو نشون بده یا به طرف بگه.  البته من که فکر می کنم نشون می دادم و تو نمی گرفتی.  به هر حال من که نمی تونستم خودم رو بهت تحمیل کنم. شاید اصلا از من خوشت نمی اومد.  با تمام وجود اعتقاد دارم که مردی که از زنی خوشش بیاد اونو عین کنه می چسبه و ول نمی کنه.  خجالت سرش نمی شه.  تفاوت سن و قیافه و اینها براش مهم نیست و می ره دنبال طرف (تا به دت برسه هاهاها این جوک بود).

اینها همش از خجالتی بودن خودمه که الان نمی دونم در موردشون چیکار کنم.  کسی رو هم ندارم که باهاش اختلات کنم.  فکر می کنم هیچوقت به من یاد داده نشده که چطوری احساساتم رو نشون بدم.  حالا من موندم با این همه احساس که نمی دونم باهاشون چیکار کنم و تو که به احتمال خیلی زیاد در تمام هفته یک ثانیه هم به من فکر نمی کنی.  یک لیست تهیه می کنم از بدیهایی که از تو دیدم که هر وقت به فکرت افتادم یادم بیاد:

١)  اون واقعا من رو دوست نداره وگرنه هر مردی که زنی رو بخواد دنبالش می ره!

٢)  اون به من احترام نمی ذاره و هنوز بچه است.

٣)  من و اون اونقدر حرفی برای زدن نخواهیم داشت.  چون وجه مشترک زیادی نداریم.

۴)  نمی دونم ما چه مدت دوام می آوردیم چون تو به مشروب خیلی علاقه داری و ممکن بود هووی من بشه.

۵)  تو هیچ وقت به من اظهار علاقه نکردی، بهم کمپلیمان ندادی، هیچ کاری نکردی که فکر کنم اسپشل هستم!  از مردهایی که در ابراز علاقه کردن کم می ذارن خوشم نمیاد.

من مستحق این هستم که کسی که من رو دوست داره من رو برای تمام وجودم حتی اخلاقهای بدم و عیبهام من رو دوست داشته باشه.  اصلا این آدم عیبهای من رو باید خوب ببینه!

/ 6 نظر / 43 بازدید
سینوره

خوب کردی بهش ابراز علاقه نکردی عزیزم..چون مپسرها اگه دوست داشته باشن انقد تابلو می کنن که نگو..خوشحال می شم به منهم سر بزنی[چشمک]

رامتین امینی

سلام قبلا به من سر مي زدي. بازم سر بزن و جوك جديد بخون. باي

بی تا

شهرزادی کجایی و چرا نمی نویسی؟؟ حالا نوبت منه!

بی تا

یک سال و یک ماهه نمی نویسی از نامبرده تقاضا دارد سریعا به بی تا مراجعه کند

مهران

تو هم دیگه نیستی....حیف...