احساس قدرت می کنم!

Thursday, Novemvber 16, 2005

امروز به اين نتيجه رسيدم که ايرانيها لياقت اينکه بهشون اجازه حرف زدن داده بشه هم ندارند.  بعضی وقتها فکر می کنم واقعا لياقتشونه که تو سرشون می خوره توی جامعه چون اين رو از جامعه می خوان.  اينی که می گن وقتی به مردم احترام بذاری سوارت می شن ولی آزاديشونو که ازشون بگيری ازت حساب می برن به من ثابت شد که در مورد ايرانيها درسته!  به هر حال.  اين رو هی می گفتم هی نمی کردم ولی از امروز پيامهای بی ربط پاک می شوند.  خيلی وقتها هم من اصلا پيامها رو نمی خونم.  اگه موضوع جديه و خيلی دلتون می خواد نوشته تون خونده بشه ايميل بزنيد اگه وقت کردم جواب می دم.  همونطور که می بينيد سرم شلوغه و سالی به دوازده ماه نميام.  ديگه اينکه خودم انتخاب می کنم کی کجا اجازه حرف زدن داره.  من نظر زنها رو می خواستم در مورد نوشته قبل بدونم.  خوشتون هم نمياد نياد!14.gif

/ 7 نظر / 14 بازدید
Niosha

شهرزاد جان حدس میزنم که نوشته ات یه مقدار زیادی مربوط به دلخوریهات است اما با اینحال میخواستم بگم همونطور که خودت هم حتمآ خوب میدونی هیچ وقت نمیشه آدمها رو جمع بست و گفت ایرانیها اینجور...آلمانیها اونجور...آمریکاییها فلان...ژاپنیها بهمان... قربانت...نیوشا

bita

تو بعد هزار سال به نتيجه من رسيدی؟

ناشناس

ببخشينا ..پيام های منم جزو پيام بدان ؟D:

biandish

شهرزاد عزيز و يا ME و يا گيس گلابتون عزيز و خلاصه دوست من اول پاسخ کامنتی که برام گذاشته بودی را مينويسم و بعد هم يه نظر کو چولو در مورد پست ايندفعت... و اما در مورد کامنتت: ME عزيز. قضیه کمی با اونچه تو گفتی فرق داره. قضیه اینه که بعضی از مجتهدین معتقدن که دختر اولین ازدواجشو باید با اجازه پدرش بکنه. این ربطی به دائمی یا موقتی بودن ازدواج نداره و تازه خودش هم يه موضوعيه که سرش توافق نيست. مثلا بعضی از مجتهدين هستن که ميگن وقتی دختر از نظر جامعه به سنی رسید که عقلش به خوب و بد خودش میرسه رسيد (۱۸ سال) ميتونه بدون اجازه پدرش هم ازدواج کنه.

biandish

در مورد نوشته اينبارت... دوست عزيز فکر ميکنی چرا ايرانی ها اينطوری هستن و مثلا انگليسی ها نيستند. آيا ايرانيها يک کرومزوم کم دارن؟ يه بخش زيادی از اين فرهنگ بر ميگرده به تاريخچه استبداد تو ايران.استبدادی که تا مغز خونمون رفته و حتی در زندگیهای شخصی مونم رفته از بچه ۲ ساله با بکن نکن بزرگ ميشه تا پيرمرد ۱۰۰ ساله. چند درصد بچه های ايران طبق سليقه و علاقشون رشته درسيشون رو تو دانشگاه انتخاب ميکنن. ميدونی چرا؟ چون همه چيز به ملاک درست و غلط سنجيده ميشه. رفتن تو يه رشته درست و تويه يه رشته ديگه غلطه... با احساس قدرت کردن هم اين مشکل حل نميشه و حتی بدتر ميشه. پيروز باشی.

biandish

Meعزيز. منظورتو ميفهمم. من با اين کارت اصلن مخالف نيستم. منظورم از اون جمله آخر يه کنايه شوخی وار و دوستانه بود به شباهت احساس قدرت و استبداد... امیدوارم که بدت نیومده باشه. پیروز باشی.

ME

خيلی جالبه که من بايد وظايف ملت رو نسبت يه صاحب خونه بهشون ياد بدم!!!! شيطون می گه اين کامنت ها رو بردارم خلاص!