سوال

Friday, January 28, 2005

يه سوال برای کسايی که مهمونی علی و Rachel بودند٬ من و George با چه آهنگی تانگو رقصيديم؟  کسی يادشه؟ همونی که بابک يه ۱۰۰۰ تا فيلم حرومش کرد و تا سه هفته بعد هی تعريفشو می کرد.  هر چی مغزم را چلاندم چيزی پس نداد.
من بايد برای ماه فوريه يا مارچ يه تکه رقص ايرانی کوريوگرافی کنم. من تصميم دارم به يکی از اين آهنگهای سنتی (افتخاری٬ يا ...) برقصم.  چندين نفر می دونم خيلی علاقه دارن بيان و ببينند از جمله معلم موسيقيم.  بايد يک لباس سر هم کنم(هورا اگه خواهرم از اين طرفا اومد می دم بدوزه  ).  و الانم توی ebay دنبال يک Hip scarf بودم.  ولی چيز جالبی گيرم نيومد. حالا می دونم يک مغازه هست توی central square که ممکنه از اين چيزا بفروشه.
راستی عکسهای آش پشت پا و مهمونی عيد رو هم ارکات گذاشتم و قابل توجه کسانی که تعجب کرده بودند.  اون پسره راننده کاميون نيست٬  سروش هم نيست  !  يه پسری بود که همين که اين آهنگ شادمهر عقيلی (خيالی نيست) رو گذاشتن منو کشيد وسط سالن که باهاش برقصم.  اين پديده ها در ميون مردهای ايرانی نايابه.  شديدا هم بوی سيگار و الکل می داد و هی همينطور من رو به طرف خودش می کشيد و من رو نگاه می کرد و اين شعره رو بلند بلند می خوند انگار داره واسه من می خونه (!!!!) منم بعد از مدتی راستش ترسيدم و در رفتم (از مست بودن ملت هيچ خاطره خوشی ندارم).  خيلی unattractive ه وقتی يکی حاضره کاری کنه که جلوی ملت ابروی خودشو ببره و out of control بشه!  ماجرای عکسها هم اين بود که عکاس اون عکسا از اين پسره خوشش ميومد يه حلقه ۱۲۰ تايی عکس گرفته بود همه از اين پسره در حالتهای مختلف (و برای همه ايميل کرده بود!!!!)٬ شانسی من توی اون يکی دو تا بودم!
مدرسه از دوشنبه شروع می شه و من فقط برای دو تا کلاس ثبت نام کردم!04.gif يه کلاس باله هم ارائه می شه که می خوام هر جوری با پارتی بازی هم که شده خودم رو توش جا کنم.  يه کار هم گرفتم توی math help room.

اينجا هم که روی هم يه ۳۰ اينچی برف اومده ديگه به قول بعضيها ما داريم توی برف شنا می کنيم!  صفحه اول سايت ام ای تی يک عکس خيلی خوشگل داشت ولی خوب تقريبا هر روز عوض می کنند عکسش رو.  من چند تا عکس گرفتم واقعا بد جور بود.

/ 1 نظر / 15 بازدید
Arezou

I am in Orkut too. Can I add you? If yes, please email me and let me know how. Thanks